Header.png

Chicken (kuře)

kuře.png
Chicken (kuře)

Slepice jsou pasivní moby v minecraftu. Ze slepic padají peří, syrové kuře a vejce. Slepice jsou 0.875 bloků vysoká, 0.5 bloků široká a 0.8125 bloků dlouhá. Spawnují se za dne a mohou se spawnovat ve skupinkách po 2-6. Vržené vajíčko má šanci 1 z 8, že se spawne kuřátko a šanci 1 z 256, že se spawnou 4 naráz.

Chování

Slepice vypadají, že chodí bez cíle, ale mají celkem slušnou orientační schopnost. Když jsou ve tmě, tak se snaží jít za světlem a budou následovat hráče, pokud bude mít v ruce obilí. Slepice budou prchat, pokud na ně někdo zaútočí.

Když slepice padá z výšky, tak rychle mává křídly a padá pomalu na zem, aby se nezranil. Slepice neumí lézt na žebřík, ale hráč ho může potlačit nahoru.

 Slepice                naklade 1 vajíčko za 5-10 minut.

Chov

Slepice se vylíhne z vajec, které vyhodíte. Každé vajíčko má šanci 1:8, že by se vylíhlo kuřátko a 1:256, že se vylíhnou rovnou 4. Pokud začnete s 11 vejci, tak máte 50% šanci na kolonii se 2 slepici.

Slepice jsou schopny se rozmnožovat, pokud jim dáte obilí. Kuřátko bude následovat rodiče. Ty slepice budou mít 5 minutovou prodlevu, než můžou udělat nové.

Kuřata jsou rychlejší a trvá jim kolem 20 minut, než plně dorostou. Nekladou vajíčka a nepadají z nich syrové kuře ani peří.

Zemědělství

Hráč může udělat lehce slepičí farmu v bezpečném uzavřeném prostoru. Udělat slepičí kolonii je dobrý způsob jak získat nekonečné množství peří, syrového kuřete a vajec.

 SlepiceZdraví

Lokace

Na trávě nebo z vržených vajec 

(1/8 šance)

Network ID

93

Savegame ID

Chicken

Dropy

Peří (0-2) po smrti

Syrové kuře (1) po smrti

Uvařené kuře (1) po smrti ohněm

Vajíčko za 5-10 minut při životě

Zkušenosti

1 - 3

 


13.03.2012 19:37:37
planitel

Chcete aby se tato wiki dále rozvíjela?

Ano, určitě. (291 | 80%)
Spíše ano. (5 | 1%)
Ne. (23 | 6%)
Tento web patří pod herní klan [VIP]TEAM

Domovská stránka [VIP]TEAMU:
www.vip-team.mypage.cz

Forum:
www.vip-team.lefora.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one